Rozšírený balíček

Si pripravená zmeniť svoj životný štýl a naučiť sa lepšie stravovať? Chceš schudnúť tak, aby si pri tom netrpela a sem-dam si mohla dovoliť aj svoje obľúbené jedlá? Vyber si rozšírený balíček.

Vypracujem jedálniček špeciálne určený pre teba na základe tvojho kalorického príjmu. Dostaneš tipy a odporúčania, ako zlepšiť svoju stravu a ako bonus aj viac ako 50 receptov, ktoré ti pomôžu na ceste za vysnenou postavou.

Čo obsahuje balíček?

Vstupná analýza

Prepočet energetického príjmu

Jedálniček na mieru

Tipy a odporúčania

Viac ako 50 receptov

AKO TO PREBIEHA?

1. Najskôr sa spoznáme

Prvý krok je vstupná analýza. Viem, znie to desivo, ale nemusíš sa obávať. Potrebujem zistiť, ako sa momentálne stravuješ, aké obmedzenia v strave máš a čo sú tvoje ciele. Porozprávame sa o tom, čo môžeš zlepšiť a ako dosiahnuť svoj cieľ. Zaujíma ma aj to, čo ti chutí, aby som ti vedela pripraviť jedálniček, ktorý ťa bude baviť.

2. Tvoj energetický príjem

Pre vypracovanie jedálnička je dôležité, aby sme vedeli, koľko kalórií a makroživín máš prijať. Nemusíš sa obávať, ak tomu nerozumieš. Všetko spravím za teba a vysvetlím ti, ako kalórie ovplyvňujú tvoje telo a prečo je dôležité poznať ich pri zdravom stravovaní.

3. Príprava jedálnička

Do 14 dní ti pripravím jedálniček vo formáte PDF určený presne pre teba. Dozvieš sa v ňom, ako sa správne stravovať, aby si dosiahla svoje ciele. Pripravím ti užitočné tipy a skúsenosti so stravovaním, ktoré som získala za roky praxe. Súčasťou je viac ako 50 zdravých receptov, ktorých príprava trvá len minimum času.

Si pripravená zmeniť životný štýl?

Objednávkový formulár

Rozšírený balíček

110
  • Vstupná analýza, základné informácie o tebe
  • Detailná analýza doterajšieho stravovania
  • Detailná analýza preferencie potravín
  • Konzultácia (vysvetlenie analýzy doterajšieho stravovania, získanie komplexného návodu, ako sa stravovať)
  • Prepočet energetického príjmu
  • Orientačne stanovenie denného príjmu makroživín (sacharidy, tuky, bielkoviny)
  • Vypracovanie bohatého jedálnička s množstvom variánt na každú časť dňa na základe vašich preferencií

KONTAKTUJ MA

© 2021 Tvoje zdravé chudnutie | Vytvoril Dávid Baránek